П`ятниця, 26.04.2024, 11:52

Головна » 2013 » Жовтень » 16 » День Дунаю
День Дунаю

День Дунаю 2012

29 червня 2012 року в селі Квасово Берегівського району вшосте проходив дитячий фестиваль-конкурс «Тиса – молодша сестра Дунаю», який традиційно проводиться в рамках святкування міжнародного «Дня Дунаю».

Організаторами свята були Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги та Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса. Головним спонсором свята виступала компанія Кока-кола.

Свято відбувалося за підтримки Закарпатської обласної адміністрації, Міжнародної Комісії з захисту р. Дунай, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Державного агентства водних ресурсів України, Інституту гідробіології АН України, Закарпатдержрибохорони та Закарпатського обласного центру з гідрометеорології.  Почесними гостями свята стали представники Делегації Європейського Союзу в Україні.

Участь в конкурсі приймали понад 200 школярів із різних районів Закарпаття. Не стали винятком і учні Ужгородського району, зокрема учні Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учасниці екобригади "Аквавіта" Анна Кирлик, Наталія Куцик, Вероніка Ганич, Крістіна Лоскій, Катерина Шукаль  разом з вчителькою хімії Ганич О.В. достойно представили школу – виконали вокально-хореографічну композицію «А у нас на Закарпатті» та взяли участь у конкурсі «Дунайський митець».

Всі учасники конкурсів отримали заохочувальні призи: сумки, футболки та кепки з логотипом дня Дунаю, літературу екологічного змісту для шкільних бібліотек. Діти ласували безкоштовним морозивом та «Кока-колою» від спонсорів, а вражень від свята у них вистачить на все літо.

Переглядів: 442 | Додав: Helen | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2013  »