П`ятниця, 26.04.2024, 04:05

Головна » 2017 » Березень » 5 » «Нова українська школа» VS «старий» український вчитель
«Нова українська школа» VS «старий» український вчитель

Ці два малюнки, на мою думку, дуже гарно ілюструють ту реформу, або ті зміни, які мають відбутися в нашій освіті – на передній план має вийти УЧЕНЬ його МРІЯ-ПРАГНЕННЯ-БАЖАННЯ, а вчитель має стати тільки ПОМІЧНИКОМ-ФАСИЛІТАТОРОМ-ТЬЮТОРОМ для учнів. Переконана, що жодна реформа у нашій освіті не здійсниться, якщо не зміняться вчителі.

Чудову можливість змінитися закарпатським педагогам було надано цієї суботи на (не)конференції #EdCampLukovo «Інноваційні технології в навчанні». Понад 100 учасників цей шанс використали і, так само як і я, повезли додому, у свої школи «вогник надії» - «Новій українській школі» - бути!

Маючи досвід участі у транскордонному проекті #InovEduk «Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства», їхала у Луково з метою – порівняти, як подібні теми проектів реалізують в Україні і за кордоном. Виявилося, що методи і форми роботи дуже схожі, націлені на розкриття потенціалу кожного вчителя, звичайно, за наявності відповідного бажання в учасників проекту.

Трохи сумно було мені констатувати, що з Ужгородщини я була єдиним учасником EdCamp-у. Але, в той же час, була вражена активністю іршавських, хустських педагогів, учителів, які представляли різні регіони України: Львів, Київ, Харків, Тернопіль, несподіваною і приємною була зустріч з фіналісткою конкурсу «Учитель року-2015» Наталією з Хмельницького.

Особлива подяка організаторам (не)конференції EdCampLukovoкоординаторці Галині Левко (за організацію трансферу Іршава-Луково – окреме «спасибі») та педагогам Довжанської та Луківської ЗОШ за теплий прийом та незабутні враження. Успіхів Вам!

Переглядів: 1622 | Додав: Helen | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2017  »