П`ятниця, 26.04.2024, 12:21

Головна » 2016 » Січень » 25 » "Україна - єдина"
"Україна - єдина"

«Україна – єдина!» під таким гаслом відбувся благодійний концерт до Дня Соборності України та 70 річниці утворення Закарпатської області організований учнями та вчителями Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Ініціатором  цього дійства стала рада старшокласників на чолі з Яною Федор та Камілою Шевчук,  за активної підтримки вчителів Надії Ласько, Олени Ганич, Вікторії Юрчук та Лесі Комоній. Почесними гостями концерту були учасники бойових дій в зоні АТО Ігор Курик, Іван Варгулич та волонтери Власта Негря і Лілія Єгорова. Також на благодійному вечорі були присутні заступник голови Ужгородської районної ради С.Я.Мацко, начальник відділу освіти Ужгородської РДА М.І.Михайлишина, голова села В.П.Сіка та отець Ярослав, який помолився за Україну.

Метою акції було привернути увагу громадськості до подій, які відбуваються на Сході України, донести учасникам бойових дій, що ми про них пам’ятаємо.

На заклик організаторів концерту відгукнулося багато колективів художньої самодіяльності м.Ужгород та Ужгородського району: «Корпорація друзів», «Арніка», «Бетяри», «Наша файта», «Йовряночка», «Street Workout», студенти Коледжу культури та мистецтв, учні Сторожницької та Шишлівської ЗОШ, Тарнівецької музичної школи, вихованці ДНЗ с.Сторожниця.

Під час концерту проводилася благодійна лотерея та було встановлено скриньку для пожертв. Зібрані кошти, а це – 4625 гривень – передано волонтерам для закупівлі ліків військовим 128 окремої гірсько-піхотної бригади. Призи для лотереї надали приватні підприємці та організації м.Ужгород та с.Сторожниці.

Благодійний концерт став результатом співпраці багатьох людей, які щиро вболівають за нашу Україну. Підсумком концерту стало переконання кожного, що тільки разом ми переможемо!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Переглядів: 562 | Додав: Helen | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2016  »